Sklep online już działa!
Zapraszamy na zakupy.

Firma "WEDAN" powstała w 1990r. jako zakład produkujący wyroby z jeansu. Wiesław Klimek i Ryszard Węgierak zaczęli działalność od produkcji jednego rodzaju spodni - modelu 259 w kolorze granatowym.

 

Początkowy stan zatrudnienia w naszej firmie wynosił cztery osoby
i powoli ulegał zwiększaniu. Rok 1991 przyniósł przełom, dynamicznie wzrosła produkcja z jednoczesnym poszerzeniem oferty o dwa następne modele 359 i 459. W chwili obecnej wytwarzamy spodnie w wielu fasonach
i bogatej gamie kolorystycznej oraz kurtki, koszule, spódnice i kamizelki, polary, bluzy bawełniane, paski, T-Shirty, czapki, itp.
Oferta wzbogacona jest o różnego rodzaju dodatki, wytwarzane przez firmy specjalizujące się w danej branży.

Dotychczasowa produkcja opierała się o materiały produkowane przez włoskie firmy: Candiani, Legler, Belgijskie UCO, Tureckie ISCO

Uszlachetnianiem jeansu zajmuje się ściśle współpracujący z nami Zakład Uszlachetniania Tkanin "IRENA", stosujący najnowsze, czyste ekologicznie technologie.

Najbliższa przyszłość obejmuje zaprezentowanie naszej oferty na rynkach państw sąsiednich wraz z jej rozszerzeniem o nowe modele spodni oraz różnorodne wyroby głownie z rejonów mody sportowej i młodzieżowej.

Działania marketingowe "Wedana" przebiegają pod hasłem:
"WEDAN JEANS - WIĘCEJ NIŻ OCZEKUJESZ"

Promocja prowadzona jest w sieci 180 sklepów firmowych
i współpracujących, ponadto sponsorujemy koncerty muzyki rockowej, imprezy kulturalne i inne. Zasadą jest systematyczna reklama w radiu
i telewizji.

Działalność charytatywna prowadzona przez nas skupia się na pomocy dla Domu Dziecka w Nowej Rudzie, Pieszycach i wspomaganiu PCK we Wrocławiu.

katany spodnie damskie jeans spodnie męskie jeans kurtki jeans produkcja kurtek spodnie jeans jeansy produkcja spodni